Кошик покупця

0 продуктів - 0 грн.

Пошук стендів

Каталог стендів

Код 170096-БЖ

Вартість: 270.00 грн.
Під замовлення

Стенд з безпеки життєдіяльності для школярів початкової школи. Код 170096-БЖ. Розмір  стенду: ш – 60 см, в – 60 см (розміри та дизайн можна змінювати за бажанням замовника).

Стенд виготовлено на пластику ПВХ 3 мм. Завдяки яскравому дизайну та якісному друку стенд займе вигідне місце у оформленні інтер’єру Вашого класу, школи.

 Стенди з безпеки життєдіяльності ― це стенди, призначені для інформування дітей у навчальних закладах про певні небезпечні ситуації та речі, які можуть загрожувати здоров'ю та життю дитини. Стенди покликані розвивати уміння у дітей правильно поводитися та приймати самостійні рішення у надзвичайних ситуаціях.

Замовлення на виготовлення стендів виконується у максимально короткі терміни. Завдяки власному виробництву впевнені, що наші стенди завжди актуальні та мають найнижчі ціни в Україні.

Всі стенди можна змінювати за Вашим побажанням: фон, написи, кольорова гамма, кількість кишеньок та інше. Зміна дизайну – безкоштовна! Також можливо безкоштовно виготовити зовсім новий стенд, враховуючи Ваші ідеї та професійне бачення. Завжди йдемо назустріч замовнику, розраховуємо на багаторазову плідну співпрацю.

Доставка по всій Україні.

Чекаємо на ваше замовлення, адже мріємо, щоб наші учнівські наочні матеріали прикрашали кожен клас, кожну школу!