Кошик покупця

0 продуктів - 0 грн.

Пошук стендів

Каталог стендів

Код 011004-ПШ

Вартість: 160.00 грн.
Під замовлення

Стенд для початкової школи «Наші правила» із бедриками. Код 011004-ПШ. Розмір  стенду: ш – 30 см, в – 70 см (розміри та дизайн можна змінювати за бажанням замовника). Вартість наліпки 65.00 грн.

Стенд виготовлено на пластику ПВХ 3 мм. Завдяки яскравому дизайну та якісному друку стенд займе вигідне місце у оформленні інтер’єру Вашого класу, школи.

Стенди для початкової школи сприяють формуванню знань у дітей по найпростішим математичним операціям, основам письма та читання та закріплюють вже отримані базові знання.

Замовлення на виготовлення стендів виконується у максимально короткі терміни. Завдяки власному виробництву наші стенди завжди актуальні та мають найнижчі ціни в Україні.

Всі стенди можна змінювати за Вашим побажанням: фон, написи, кольорову гамму, кількість кишеньок та інше. Зміна дизайну – безкоштовна! Також можливо безкоштовно виготовити зовсім новий стенд, враховуючи Ваші ідеї та професійне бачення. Завжди йдемо назустріч замовнику, розраховуємо на багаторазову плідну співпрацю.

Доставка по всій Україні.

Чекаємо на ваше замовлення, адже мріємо, щоб наші учнівські наочні матеріали прикрашали кожен клас, кожну школу!