Кошик покупця

0 продуктів - 0 грн.

Пошук стендів

Каталог стендів

Код 180012-ЦЗ

Вартість: 525.00 грн.
Під замовлення

Куточок цивільного захисту для школи. Код 180012-ЦЗ. Розмір  стенду: ш – 100 см, в – 70 см (розміри та дизайн можна змінювати за бажанням замовника).

Стенд виготовлено на пластику ПВХ 3 мм. Завдяки яскравому дизайну та якісному друку стенд займе вигідне місце у оформленні інтер’єру Вашого класу, школи.

 Метою стендів з цивільного захисту в навчальному закладі є завчасна підготовка об'єкта до захисту від наслідків надзвичайних ситуацій. Уникнути небезпеки або зменшити негативні наслідки цілком можливо, знаючи правила та, володіючи інформацією. 

Замовлення на виготовлення стендів виконується у максимально короткі терміни. Завдяки власному виробництву впевнені, що наші стенди завжди актуальні та мають найнижчі ціни в Україні.

Всі стенди можна змінювати за Вашим побажанням: фон, написи, кольорова гамма, кількість кишеньок та інше. Зміна дизайну – безкоштовна! Також можливо безкоштовно виготовити зовсім новий стенд, враховуючи Ваші ідеї та професійне бачення. Завжди йдемо назустріч замовнику, розраховуємо на багаторазову плідну співпрацю.

Доставка по всій Україні.

Чекаємо на ваше замовлення, адже мріємо, щоб наші учнівські наочні матеріали прикрашали кожен клас, кожну школу!